Umieranie... sierpnia 22, 2018 Patrząc na zwiniętego na łóżku umierającego ojca... W głowie powstał mi obraz ludzkiego płodu. Umierając zmieniamy się w ludzki embrion, chcąc wrócić znów do łona matki... Tak. Myślę, że wracamy... Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Udostępnij Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze Anna Bzikowa22 sierpnia 2018 13:29Wracamy do Domu. OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDrevni Kocurek ^^3 listopada 2018 23:28:(OdpowiedzUsuńOdpowiedziOdpowiedzDodaj komentarzWczytaj więcej... Prześlij komentarz
Wracamy do Domu.
OdpowiedzUsuń:(
OdpowiedzUsuń